Aktualności

Wyjazd do Szwecji

data: 19.12.2011

W imieniu Polsko - Szwedzkiej Izby Gospodarczej zaprawszamy do wzięcia udziału w  kilkudniowym wyjezdzie do Szwecji w ramach spotkań B2B dla grupy polskich firm z sektora ICT. Wyjazd przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych firm z branży ICT, które chcą poznać nowinki na tym rynku poprzez uczestnictwo w targach oraz nawiązać kontakty biznesowe z firmami szwedzkimi.

 W ramach wyjazdu przedstawiciele polskich firm będą brali udział w targach ICT organizowanych w Göteborg (w dniach 18-19 stycznia 2012), spotkają się ze szwedzkimi potencjalnymi kontrahentami, jak również wezmą udział w seminariach zorganizowanych przez naszą Izbę we współpracy z Business Region Göteborg, Västsvenska Handelskammaren w Göteborg (Zachodnioszwedzką Izbą Handlową).

czytaj dalej...

Klastry na Śląsku

data: 16.05.2011

 Szanowni Państwo,

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma przyjemność poinformować, iż w ramach przedsięwzięcia „Polskie klastry i polityka klastrowa” w dn. 26 maja br. W Katowicach odbędzie się konferencja pt. „Klastry na Śląsku – możliwości rozwoju i najlepsze praktyki”, na którą serdecznie Państwa zapraszamy. Przedsięwzięcie „Polskie klastry i polityka klastrowa” realizowane jest pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki.Konferencja odbędzie się w dn. 26 maja br. w godz. 10:00 – 15:40 w Euro – Centrum S.A., przy ul. Ligockiej 103 w Katowicach.Program w załączniku.

czytaj dalej...

Przedsiębiorco chroń swoją własność przemysłową!

data: 29.03.2011

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsku-Białej w ramach realizacji projektu pt.: „Popularyzacja wiedzy o ochronie własności przemysłowej w Inkubatorach Przedsiębiorczości i Technologicznych”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, działanie 5.4 „Zarządzanie własnością intelektualną” Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka zaprasza pracowników i przedsiębiorców sektora MSP do udziału w bezpłtnych seminariach temetycznych poświęconych ochronie własności przemysłowej.Wykłady prowadzone będą przez prawników i rzeczników patentowych zatrudnionych w Kancelariach Patentowych.Każdy uczesnik spotkania otrzyma certyfikat udziału w seminarium.Szczegółowy program znajdziecie Państwo na stronie internetowej projektu www.wp.arrsa.pl , zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego w załączniku.

czytaj dalej...

LOKOMOTYWA KULTURY

data: 28.03.2011

Bielsko-Biała w sieci

data: 18.02.2011

Biuro nieczynne

data: 20.01.2011

III spotkanie informacyjne

data: 18.11.2010