Aktualności

Włoska branża ITC w Polsce

data: 21.09.2010

W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej oraz Izby Przemysłowo-Handlowej z Mediolanu informujemy, że w dniach 4-5 października 2010 r. przebywać będzie w Polsce misja gospodarcza przedsiębiorstw włoskich z sektora ICT (technologie informatyczne i telekomunikacyjne) z Regionu Lombardii. Celem misji jest wymiana wzajemnych doświadczeń w dziedzinie rozwiązań ICT, zapoznanie się z rozwiązaniami technologicznymi oferowanymi przez firmy włoskie, nawiązanie współpracy między polskimi i włoskimi przedsiębiorcami.

W dniu 4 października 2010 r. (poniedziałek) w godzinach 10.30 – 16.00 w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej (ul. Trębacka 4, sala 31) odbędą się indywidualne rozmowy handlowe między przedsiębiorcami z Lombardii i polskimi firmami. Sesja dwustronnych spotkań będzie doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów kooperacyjnych. Każda włoska firma będzie miała do dyspozycji tłumacza.Udział w spotkaniu jest bezpłatny.W dniu 5 października zaplanowane są spotkania i wizyty w firmach, instytucjach, organizacjach branżowych oraz kontynuacja spotkań B2B.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości nawiązania nowych kontaktów z firmami włoskimi poprzez udział w spotkaniach B2B.


<< wstecz