Aktualności

Zapraszamy na konferencję „Wiedza i kapitał dla innowacji”

data: 12.03.2010

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsku-Białej zaprasza na konferencję pn. „Wiedza i kapitał dla innowacji”w ramach Projektu „TechnoBIT Venture - wiedza i kapitał dla innowacji” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Działanie3.1 Inicjowanie działalności innowacyjnej, Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka.
         Konferencja odbędzie się w dniu 18 marca 2010 r. w godzinach 9.00 - 15.00 w Beskidzkim Inkubatorze Technologicznym (Beskidzkie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne), zlokalizowanym przy ul. I Dywizji Pancernej 45.

 Do udziału w konferencji zapraszamy potencjalnych Pomysłodawców innowacyjnych pomysłów z branży IT (firmy, osoby fizyczne) oraz przedstawicieli wyższych uczelni, Jednostek Samorządu Terytorialnego, ośrodków KSU, KSI, Jednostek Badawczo-Rozwojowych, członków klastrów informatycznych z obszaru całego kraju.


         Uczestnicy konferencji zapoznają się z założeniami Projektu, procesem przygotowania do komercjalizacji innowacyjnych pomysłów, etapami badań w procesie preinkubacji innowacyjnych pomysłów, strategiami inwestycyjnymi w zakresie wejścia i wyjścia kapitałowego w nowopowstałą spółkę, aspektami prawnymi, podatkowymi i finansowymi inwestowania w nowe pomysły z branży IT.

         Formularz zgłoszeniowy w załączeniu lub  dostępny do pobrania na stronie www.technobit.pl należy przesyłać na adres mailowy: araszka@arrsa.pl Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć <!-- [removed]( '<!--' ); [removed]( 'span-->' ); //-->


Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

<< wstecz