Aktualności

Zaproszenie do współpracy skierowane do Członków Klastra

data: 09.01.2010

Szanowni Państwo – Członkowie Klastra Informatycznego NT Hills

Od kilku już lat w Wyższej Szkole Bankowości i Finansów w Bielsku-Białej prowadzone są studia inżynierskie na kierunku „Informatyka” w następujących specjalnościach:

  • bazy danych i technologie internetowe,

  • grafika komputerowa i techniki multimedialne,

  • inżynieria oprogramowania i systemy sieciowe.

 

 

          Władze Uczelni dokładają wszelkich starań, aby studenci kończący naukę w swoich pracach dyplomowych podejmowali rozwiązywanie zagadnień informatycznych istotnych dla praktyki gospodarczej. Prace takie – przyjmujące formę projektów – powinny mieć zatem aplikacyjny, a więc użyteczny charakter. Trudno zrealizować tak ambitne zamiary bez konkretnej współpracy z praktykami.

           W imieniu Władz Uczelni zwracam się zatem z prośbą do wszystkich Państwa             – Członków Klastra Informatycznego NT Hills oraz jego Sympatyków o zgłaszanie na mój adres tematyki zagadnień informatycznych, które mogłyby być rozwiązywane w ramach prac dyplomowych, realizowanych w naszej Uczelni pod opieką doświadczonych promotorów – uznanych specjalistów w różnych dziedzinach informatyki.

Jeszcze raz pragnę podkreślić, że zależy nam szczególnie na zacieśnieniu wszelkich kontaktów z praktykami, a zatem współpraca z Państwem jest jednym z naszych priorytetowych celów.

 

 

prof. nadzw. dr hab. inż. Andrzej Harlecki

 Kierownik Katedry Informatyki i Metod Ilościowych

 

 Podaję adres kontaktowy:

 aharlecki@vp.pl

 tel. 0 697 21 56 04

 

 

<< wstecz