Aktualności

Spotkanie z Przewodniczącym Komisji ds. Informatyki, Telekomunikacji i Społeczeństwa Informacyjnego BCC

data: 19.12.2008

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu inaugurującym współpracę Business Centre Club i NT Hills, w czasie którego gościem będzie Pan Krzysztof Szubert, Przewodniczący Komisji ds. Informatyki, Telekomunikacji i Społeczeństwa Informacyjnego Business Centre Club.

 Celem spotkania jest:
•    zaprezentowanie działalności Komisji,
•    zaprezentowanie firm IT skupionych w NT Hills,
•    omówienie możliwości nawiązania współpracy,
•    dyskusji na temat perspektyw rozwoju sektora ICT w regionie oraz Polsce.

Spotkanie odbędzie się dnia 06.01.2009, o godzinie 12:30-14:30 w siedzibie Loży Bielskiej BCC, przy ulicy Warszawskiej 153 ( Budynek Grupy Kęty, sala konferencyjna na parterze).
Uprzejmie prosimy o potwierdzenie swojej obecności na spotkaniu do dnia 29.12.2008 na adres andrzej.wychowaniec@karen.com.pl

 

 

Komisja ds. Informatyki, Telekomunikacji i Społeczeństwa Informacyjnego Business Centre Club. Tworzą ją doświadczeni specjaliści i managerowie ds. teleinformatyki oraz przedstawiciele firm informatycznych posiadający duże doświadczenie i wiedzę w obszarze nowoczesnych technologii informatycznych oraz rozeznanie krajowego jak i światowego rynku IT.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Business Centre Club istnieje od 1991 roku. Jest największą w kraju organizacją indywidualnych pracodawców. Zrzesza blisko 2000 przedsiębiorców zatrudniających 600 tysięcy pracowników. Wśród członków BCC znajdują się największe międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe, ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe, koncerny wydawnicze itd. Członkami Klubu są także prawnicy, dziennikarze, naukowcy, wydawcy, lekarze, wojskowi i studenci. BCC koncentruje się na działaniach lobbingowych, których celem jest rozwój polskiej gospodarki, zwiększenie liczby miejsc pracy i pomoc przedsiębiorcom. Członkowie BCC reprezentują 249 miast.
-------------------------------------------------------------------------------------------------           Krzysztof Szubert, lat 39, absolwent Politechniki Warszawskiej, Wydział Organizacji i Zarządzania w Przemyśle, specjalizacja w zakresie przemysłowych systemów informatycznych).  Przewodniczący Komisji BCC ds. Informatyki, Telekomunikacji i Społeczeństwa Informacyjnego, Prezes Zarządu CONNECT DISTRIBUTION sp. z o.o. Inicjator oraz Przewodniczący Koalicji na Rzecz Społeczeństwa Informacyjnego (KRESI), od 2007 współpracuje jako Ekspert ds. IT z przedstawicielem BCC w Europejskim Komitecie Ekonomiczno-Społecznym w Brukseli (EKES), Członek Komitetu Monitorującego Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, Ekspert Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Członek Grupy Roboczej ds. Społeczeństwa Informacyjnego przy Komitecie Koordynacyjnym Narodowych Strategicznych Ram Odniesienia 2007-2013. Z branża informatyczną oraz środowiskiem aktywnie związany od kilkunastu lat.
 

<< wstecz